| Cache Memory | 24 MB |
|---|---|
| Clock Speed | UP TO 5.10 GHz |
| Display Resolution | FHD (1920*1080) |
| Display Size | 16 inch |
| Graphic Card | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation Laptop GPU |
| Graphic Memory | 8 GB DDR6 |
| Hard Disk Capacity | 1 TB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Memory Clock | 4800 mhz |
| Memory Max | 128 gb |
| Memory Size | 32 GB |
| Memory Technology | DDR5 |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor Generation | 185H |
| Total Cores | 16 |
| Total Threads | 22 |
| Brand | HP |
| Memory Clocking | 4800 MHz |
| Memory Max Expand To | 128 GB |
| Hard Disk Number | 1 |




HP ZBook Power 16 G11 Intel Core Ultra 9 185H NVIDIA RTX 2000 8GB Ada Generation Laptop GPU 16 Inch FHD
15.500,00 EGP









المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.